Csak 90 perc az élet!

2015. szeptember 21. 18:24 - Mészi

3/4 pályás bajnokság 3. forduló

Változatos jó mérkőzés

A harmadik mérkőzésünkön a Tatabányai Amazonok SE csapatát fogadtuk a Szőnyi úton, akik a tavalyi Fejér megyei bajnokság ezüstérmesei! Nem ígérkezett könnyű mérkőzésnek de a lányokban az előző fordulóban elszenvedett vereség miatt nagy bizonyítási vágy volt. A kritikus első 10 percet sikerült gól nélkül megúszni, de csak egy perccel tudtuk ezt kitolni, mert a 11. percben az ellenfél megszerezte a vezetést. A lányok azonban megtolták a félidő végét és a 36. percben Enikő egyenlített! A félidőben 1:1-es állással vonultunk a szünetre. Az ellenfél a pauza után nagyobb sebességi fokozatra kapcsolt, vagy akár meg is fordíthatjuk úgy, hogy mi aludtunk be a szünetben, mert sajnos a második játékrészben gyorsan a 46. és a 48. percben is góllal büntetett a Tatabánya csapata. 10 perc múlva még eggyel megfejelték, így már 4:1 volt az állás, de nem adtuk fel, mert a lányokat nem olyan fából faragták. Dorka gondolt egyet, és a félpályáról indulva néhány bábut kicselezve egészen a kapuig ment és ha már ott volt be is rúgta. 69. perc és 4:2. Az utolsó tíz perc így igazán izgalmasra sikeredett és bár nem esett már gól, de a lányok mégis jobb szájízzel jöhettek le a pályáról mint az első két meccsen. Sikerült megszorítani egy erős ellenfelet, akik biztos vagyok benne, hogy könnyebb mérkőzésre számítottak. A két gól szép volt, a lányok nem adták fel, a mérkőzés izgalmas volt, így bár kikaptunk egy ilyen erős ellenféllel szemben ezt egy jó meccsnek értékelem! Gratulálunk a győzelemhez az Amazonoknak!